úraz elektrickým proudem

požár / popálení

pořezání / poranění

pád

otrava

utonutí

Vítej ve virtuálním světě plném výzev a zábavy!

Vstupuješ do domu plného rizik a překážek, které musíš odstranit, aby byl připraven na nezapomenutelnou oslavu narozenin jednoho malého hrdiny. Převezmi kontrolu nad každým pokojem, překonej různé obtíže a získej co nejvíce bodů, abys dokázal, že jsi skvělým správcem domácnosti a připravil dům na úžasnou oslavu!

Pravidla a průběh hry:

Tvé dovednosti budou podrobeny tvrdému testu, když budeš klikat na různá rizika a překážky, které ohrožují klidný průběh narozeninové party. Každý správně odstraněný problém ti přinese body, ale buď opatrný – špatné kliky znamenají minusové body! Postupně procházej obývacím pokojem, patrem, koupelnami, zachodem a pokoji, až nakonec dorazíš do kuchyně a na zahradu, kde bude party vrcholit. Měj na paměti, že čas tiká, a úspěšné odstranění všech rizik je klíčem k úspěchu!

Vyhodnocení hry:

Po dokončení hry se podíváme na tvé skóre a zhodnotíme, jak jsi zvládl uklidit dům před narozeninovou oslavou. Každý správně odstraněný problém ti přinese body, zatímco chybné kroky sníží tvé skóre. Měříme tvou efektivitu, rychlost a přesnost při odstraňování rizik. Konečné skóre bude odrazem tvých dovedností a schopnosti připravit dům na slavnostní událost. Připrav se na výzvu a bav se při uklízení domu rizik v této vzrušující VR hře – Dum rizik!

Plán rizik: AR podpora

V naší inovativní hře „Dům rizik“ neomezujeme zábavu pouze na hráče s VR brýlemi. Pro větší sociální interakci a spolupráci mezi hráči jsme zavedli revoluční AR podporu. Ostatní hráči mají možnost vytisknout plány budovy obsahující QR kódy, které jim umožňují aktivovat rozšířenou realitu (AR) se 3D modelem domu. Tímto způsobem se jim otevírá pohled do virtuálního prostoru, kde jsou zřetelně znázorněna konkrétní rizika a výzvy.
Pro hráče s VR brýlemi se to stává nejen vzrušující hrou, ale i taktickou výzvou, kdy mohou radit svým spoluhráčům, kteří mají před sebou reálný plán domu. AR podpora propojuje světy digitální a fyzické reality, umožňujíc hráčům interagovat na nových úrovních. Spolupráce mezi oběma skupinami hráčů je klíčová k úspěchu a dokončení úkolu před narozeninovou oslavou.
Tato inovativní kombinace AR a VR vytváří jedinečný herní zážitek, který zdůrazňuje komunikaci a týmovou práci. Takže vezmi svůj tištěný plán, naskenuj QR kód a společně se svými spoluhráči objevujte svět „Domu rizik“ skrz různé perspektivy!
odkaz na diagram